UrbiStat S.r.l.

Urbistat Modena

UrbiStat – це молода й динамічна реальність, утворена людьми з багаторічним досвідом роботи в галузі геомаркетингу та маркетингових досліджень.

Інформатика та інтернет як пріоритетне покликання, а також наші статистичні та економічні компетенції дозволили UrbiStat надавати високоякісні дані та виконувати аналіз за допомогою найсучасніших технологій (ПК-планшет-смартфон) і дуже швидко.

Послуги, доступні в даний час, надаються в основному у сфері нерухомості для роздрібної торгівлі, і охоплюють більш ніж 35 країн, в якому можна проводити як однорідний, так і порівняний геомаркетинговий аналіз та спеціальні дослідження ринку.

UrbiStat є власником програмного забезпечення uGeo, яке було повністю розроблено та реалізовано за допомогою власних технологій та вихідного коду.

У 2018 році була заснована компанія UrbiStat International, що спеціалізується на дослідженнях ринку на загально європейському рівні. UrbiStat і UrbiStat International активно співпрацюють, щоб забезпечити максимальний результат, орієнтований на задоволення потреб клієнтів.

Наша місія

Надання послуг (програмного забезпечення та пошуку) геомаркетингу, що передбачають:

  • підтримку компаній у розробці власної мережі;
  • поліпшення позицій і досягнення найбільш конкурентно вигідної позиціїна ринку;
  • зміцнення контролю за виконаннями на території;
Наша візія
  • Надати пропозицію для європейських країн і розширити території, що охоплюються, до країн інших континентів.
  • Бути основним каналом аналізу для кожного розробника та / або інвестора під час розширення торгівлі.

Пишаюся членом…