Що таке геомаркетинг?

Термін «геомаркетинг» означає аналіз економічних та демографічних даних пов’язаних з конкретною зоною обслуговування клієнтів для для отримання інструментів планування цільових маркетингових стратегій. Використовуючи карту за основу, користувач може переглядати інформацію про конкурентів, рівень споживання, дистрибуцію, карти лояльності або оцінку доходів й використовувати ці дані під час розробки.

Геомаркетинг – це сучасний підхід , який забезпечує стратегічну підтримку тим, хто працює в комерційному секторі або хто стикається з реорганізацією в області роздрібних продажів.

Інформатизація процесів і простота використання сучасних інструментів дозволяють заощаджувати час та гроші.

На сьогоднішній день існує безліч програм, що дозволяють отримати економічні та демографічні дані, які характеризують територію. Цього, однак, зазвичай не достатньо. Ті, хто має намір інвестувати в певну область, повинні мати стратегічну перевагу над конкурентами,щоб успішно конкурувати на ринку.
Програмне забезпечення uGeo® було створено з метою надання саме такого роду переваг своїм користувачам.

Як використовувати геомаркетинг

Геомаркетинг допомагає вашому бізнесу

У минулому планування торгової стратегії було обтяжливим з точки зору часу і грошей: цілі тижні були присвячені галузевим дослідженням, збору інформації та підрахункам або прогнозам, ступінь надійності яких була аналогічною підкиданню монетки. Натомість, вибираючи нові комп’ютерні інструменти, ви зможете з легкістю переглядати безліч даних на Карті, створювати звіти  і робити достовірні прогнози майбутніх сценаріїв.
Таким чином, за допомогою комп’ютера, планшета або смартфона  ви зможете отримати в кілька кліків всі дані конкретної зони обслуговування клієнтів, такі як склад населення, що мешкає в цій зоні, рівень споживання, карти лояльності й наявні конкуренти та багато іншого.
У такій складній системі, як економіка наших днів, вкрай важливо виявляти повторювану динаміку купівельної поведінки клієнтів, щоб мати змогу оцінити майбутні моделі витрат. Відомо, що на покупки людини впливають час, необхідний для того, щоб дістатися до точки продажу (визначається шляхами, що зв’язують її з міськими центрами, трафіком і доступними автостоянками), і дохід. Знаючи значення цих двох змінних по відношенню до рівня населення, яке знаходиться в безпосередній близькості від точки продажу, ви можете оцінити виставлені рахунки, а також робити прогнози про будь-які нові відкриття в цій області.
Цей приклад може бути тривіальним, але він служить для уявлення про те, чому вам варто пов’язати економічні дані з територією.

Етапи геомаркетингу

Дослідження з геомаркетингу зазвичай складається з деяких повторюваних операцій:

Виберіть область на розширеній карті

Зафіксуйте положення, яке ви хочете проаналізувати на інтерактивній карті.

Налаштуйте зум або інші властивості карти

Бажаєте розглянути весь регіон або невеликий район?

Відображайте конкурентів у реальному або гіпотетичному сценарії

Переглянути конкурентів, вибравши їх на основі торгової зони або вибравши їх вручну.

Порівняйте дані з таблицями і графіками

Розгляньте всі дані, які у вас є, та виконайте порівняння.

Підготуйте звіт у форматі PDF або Excel або для друку

Зробіть привабливу і професійну презентацію в найбільш часто використовуваних форматах.

Приймайте рішення і досягайте мети

Оцінюйте продажі, розумійте стратегії конкурентів і ідентифікуйте нових клієнтів.

Для чого потрібен геомаркетинг

Геомаркетинг – це сучасний підхід, який дозволяє аналізувати економіку певної зони обслуговування клієнтів. Багато змінних покажчиків (наприклад, склад населення, присутність конкурентів, рівень споживання та організації дорожнього руху) враховуються разом у прогнозі та у виборі кращого місця, в якому можна започаткувати новий бізнес.

 • Планування маркетингової стратегії
 • Проведення аналізу конкуренції
 • Оцінка обороту
 • Вибір найкращого місця розміщення

Все це дозволяє підприємствам здійснювати статегічний вхід на ринок і оцінювати можливі сценарії заздалегідь.

Конкурентоспроможність
55%

Заощаджений час
75%

Зароблені гроші
90%

Планування прийняття рішень
100%

Геомаркетинг, спеціалізоване дослідження ринку

Бюро досліджень і розробок UrbiStat займається організацією досліджень та студій за індивідуальним замовленням, виходячи з потреб клієнта, щоб задовольнити всі потреби бізнесу у сфері роздрібної торгівлі.

У цій галузі, пропоновані продукти можна синтезувати в 3 категоріях:

 •   Техніко-економічне обґрунтування
 •   Аналіз у полі
 •   Моделювання

Зокрема, застосовуючи моделі руху ресурсів для аналізу торгівлі, ви можете отримати оцінки, пов’язані з такими факторами:

 •   Виручка від нової торгової точки
 •   Кількість відвідувачів за рік нового торгового центру
 •   Потенційні ринки для певних товарних категорій
 •   Ідентифікація найбільш продуктивних областей
 •   Нові доходи від змін в поточному сценарії (будівництво нових доріг, розширення, відкриття, закриття і т. д..)

Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку послуги-пошук ринку . Для запитів на геомаркетингові дослідження Зв’яжіться з нами.

Програми та Програмне Забезпечення

Стратегічне значення геомаркетингу полягає у створенні взаємно однозначної відповідності між знайденою соціально-економічною інформацією та оцінкою просторового положення даних. 
Коли ви хочуть виконати дослідження стосовно клієнтів або на конкурентів, обов’язковим крок буде створити геопосилання на цікаві точки для того, щоб зробити розумніший вибір в залежності від цільової аудиторії, до мережі і до ризиків. Крім того, зіставлення даних для проведення аналізу геомаркетингу додає точність і впевненість у більшості бізнес-рішень.

Urbistat здатний надавати uGeo, дуже просунуте, але просте у використанні програмне забезпечення для геомаркетингу для аналізу даних на території.

Доступний онлайн 24 години на добу на ПК, планшетах і смартфонах. Це дозволяє отримати надзвичайно точний геомаркетинговий аналіз. Він постійно оновлюється і повністю розроблений на інтерфейсі Google Maps, щоб забезпечувати повний і інтуїтивно зрозумілий контроль над територією. Все це для того, щоб досягти найбільш конкурентного позиціонування на ринку в більшості європейських країн.

Шукаєте програмне забезпечення для геомаркетингу?

uGeo – це програмне забезпечення для геомаркетингу, яке пропонує вам UrbiStat. З uGeo ви можете легко зробити надзвичайно складний аналіз і дослідження в численних європейських країнах. Вам не потрібно ніяких компакт-дисків або DVD-дисків для установки, він базується на Google Maps, і внаслідок цього він доступний з будь-якого пристрою. Спробуй!