ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ UGEO

Найбільш передова платформа для пошуку геомаркетингу

Характеристики

Онлайн

без установки. Автоматичні оновлення. Доступно на декількох
пристроях (смартфони, планшети, комп'ютери, настінні пристрої).

Багато країн

геомаркетинговий аналіз в більш ніж 25 країнах.

Велика база даних, постійно оновлювана

демографічні, соціально-економічні дані та дані про галузевих
гравців завжди доступні з останніми оновленнями.

Google Maps

на основі інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу Google Maps.

24h / 24h

завжди доступний, де б ви не знаходилися.
 

Багатомовний

6 доступних мов.

Клієнтські налаштування

Складіть свою підписку з функціями, базами даних і країнами
відповідно до ваших потреб.

Google partner

використовує технології Google для запитів, геокодування і
відображення великих обсягів даних.

Модулі / Функції

МОДУЛЬ ADMININFO

Він надає соціально-демографічну та економічну інформацію на різних адміністративних рівнях: регіонах, провінціях і муніципалітетах.

Зокрема, наведені карти, таблиці та діаграми, пов’язані з:

AdminInfo Milano - Geomarketing sofware uGeo
 •  мешканці
 •  сім’ї
 •  вікові категорії
 •  іноземці
 •  зайнятість
 •  доходи
 •  споживання
 •  підприємства

МОДУЛЬ THEMATIC MAPS

Дозволяє створювати тематичні карти різних адміністративних рівнів на основі імпортованих даних безпосередньо користувачем.

Доступні деякі карти за замовчуванням, що стосуються соціально-демографічних та економічних змінних на всіх адміністративних рівнях.

Tematic Maps - Geomarketing Europe

МОДУЛЬ TARGET

Аналіз зони обслуговування клієнтів з точки зору:

 • соціально-демографічної: мешканці, сім’ї, іноземці, класи віку та статі;
 • працевлаштування: зайняті, безробітні особи, робоча сила, економічно неактивне
  населення та рівень безробіття;

сегментування даних виходу продукції для ізохронних/ізометричних діапазонів за муніципалітетами. Також надається порівняння з попередніми змінними, між зоною обслуговування клієнтів та муніципалітетом/провінцією/регіоном / державою, де знаходиться місце розташування.

Target - Geomarketing software

МОДУЛЬ ECONOMICS

Аналіз зони обслуговування клієнтів з економічної точки зору: цифри індексів доходів і споживання, діапазони доходів і споживання за товарною категорією, активні місцеві працівники і підрозділі, сегментування виходу продукції за синхронним і/або ізометричним діапазоном та за муніципалітетом.

Economic elaborations

МОДУЛЬ PLAYERS

Він містить бази даних поділених за ринками, наприклад: торгові центри, парки роздрібної торгівлі, заводські магазини, цикли продажу (CC/RP/FO), гіпермаркети, магазини одягу тощо.

Всі цікаві торгові точки мають географічну прив’язку,беруть участь в розробці і можуть бути відфільтровані, на рівні представлення на карті, за однією торговою маркою.

Competitors on territory

МОДУЛЬ OVERLAP

Він аналізує конкурентну напругу, присутню у зоні обслуговування клієнтів, оцінюючи, яка кількість населення зазнає впливу, здійснюваного окремими конкурентами і забезпечує оцінку областей, що перекривають одна одну.

Він також дозволяє порівнювати кілька місць розташування одночасно і, таким чином, ідентифікувати краще Місце розташування. Вищезгадані динаміки відображаються на карті через зони обслуговування клієнтів, що перекривають одна одну.

Overlap - uGeo

МОДУЛЬ SCENARIOS

Дозволяє моделювати за допомогою застосування моделі тяжіння:

 • поточний конкурентний сценарій, що забезпечує оцінку порівняльної привабливості різних гравців, наявних у системі, теоретичного походження їх клієнтів та / або поточних ринкових акцій;
 • Майбутній сценарій, який визначається приходом нового конкурента та / або розширенням чинної структури та / або закриттям гравця; можливі оцінки (пов’язані з усіма конкурентами, введеними в систему) щодо нових показників, можливих втрат і модифікацій зони впливу.
Scenarios - uGeo software

МОДУЛЬ AUDIT

Він дозволяє аналізувати дані, що відносяться до походження своїх клієнтів (наприклад, від картки лояльності або від опитування на касі).

Дані можуть бути завантажені через платформу, безпосередньо користувачем і обробляються миттєво.

Audit - uGeo: Geomarketing Software

МОДУЛЬ FIDELITY CARDS

Він дозволяє аналізувати дані з карт лояльності: точне уявлення про карти окремих карток лояльності, теплових карт, сегментації карт в кластерах витрат, аналізі лояльності / нелояльності у тій самій мережі і в порівнянні з сімейними витратами.

Крім того, ви можете проаналізувати тенденції купівельної поведінки (показники витрат, середній чек, частки ринку тощо) з посиланням як на всі територіальні області, що представляють інтерес (Муніципалітет, поштовий індекс, зони клієнтського обслуговування, спеціальні області тощо), так і на обрані тимчасові інтервали (щомісячно).

Fidelity cards - uGeo software

МОДУЛЬ MS MODEL

Дозволяє застосовувати криві тяжіння (експоненціальні) і оцінювати ринкові частки і потенційний оборот потенційного місця розташування.

Параметри кривої є змінними і дозволяють користувачеві перевірити їх результати (вихід) в режимі реального часу.

Ms Model - uGeo software

МОДУЛЬ PREDICTION MODEL

Це дозволяє оцінити оборот нової точки продажу певного ланцюжка з використанням статистичних моделей виведення (наприклад, моделі множинної регресії). Він особливо показаний у разі ланцюгів, які мають середні/середні й малі торгові поверхні, які менш ефективно реагують на моделі виключно за типом тяжіння.

Розглянуте рівняння ad hoc було реалізоване на платформі uGeo (для негайного й легкого використання) і специфікації для кожного окремого ланцюга, і є результатом аналізу офлайн, що, окрім виявлення і вимірювання змінних, які значно впливають на оборот, дозволяє аналізувати і кваліфікувати продуктивність поточної мережі.

Prediction Model - uGeo software

МОДУЛЬ SECTOR

Аналіз та представлення за допомогою “теплових карт” для всіх адміністративних рівнів (регіонів, провінцій і муніципалітетів) розподілу території:

 • попит, населення / потенційний ринок (для всіх товарних секторів);
 • пропозиція, конкуренти та відносне покриття території;
 • можливості, знаходити простори з великим потенціалом.
heatmap - software uGeo

МОДУЛЬ BRAND

Завдяки цьому модулю можна виконувати вибірку / групування / фільтрування магазинів та / або сукупності комерційних структур (торгові центри, парки роздрібної торгівлі, заводські магазини тощо) на основі різних критеріїв, які можуть бути встановлені користувачем: продуктовий сектор, торгова марка, площа, ефективність, територіальний обсяг тощо.

Вихід продукції відображатиметься як на карті (з значками, які повідомляють про торговий зак точки продажу та/або категорію приналежності), так і в табличному форматі, експортоване в форматі Excel та/або Acrobat Pdf.

Brand - uGeo software

МОДУЛЬ HIGH SREET & WALK SCORE

Він дозволяє відображати і класифікувати найбільш важливі торгові шляхи в муніципалітетах на території Італії з точки зору потенціалу роздрібної торгівлі (особливо для індустрії моди).

Крім того, ви можете отримати інформацію щодо потоку перехожих і пов’язаних з ним денних / тижневих/ місячних/ річних тенденцій для близько 1000 сегментів вулиць найбільших історичних центрів Італії.

High Streets Map

Модуль бази даних користувачів

За допомогою цієї форми користувач може завантажувати свої дані на платформу. Починаючи з:

 • Файл Excel
 • Kml
 • державні адміністративні дані
 • простий copy-paste

Ви можете імпортувати власні бази даних в uGeo та переглядати їх на карті. Удосконалений фільтр та вікна деталізації дозволяють глибше аналізувати дані.

 

Ви можете будь-коли змінити свою персональну базу даних, з якої UrbiStat гарантує конфіденційність та періодичні резервні копії. Також є можливість спільного використання баз даних між кількома користувачами uGeo та налаштування їх відображення.

UrbiStat пропонує такі функції, як геокодування списків адрес для точного розташування на карті.

User Database - banche dati caricate su mappa
Banche dati Excel utenti

Модуль нерухомості

Цей модуль орієнтований на компанії, що працюють у секторі нерухомості, і пропонує розширений аналіз території та будівель конкретної території. Насправді, через водозбірний басейн або басейн ви можете мати різну інформацію, таку як:

 • вартість продажу та оренди зон Омі (поділена за типом);
 • тенденція Зона Омі;
 • кількість сімей;
 • iнтеграція з базою даних користувача (об’єкти, що продаються або у власному портфелі для продажу / оренди та пов’язані з ними атрибути);
 • позиціонування на карті властивостей в базі даних користувача;

Щоб отримати додаткову інформацію, зв’яжіться з нами, надіславши електронний лист на адресу info@urbistat.com

Analisi immobili sul territorio

Мобільний модуль

Платформа uGeo містить інформацію про мобільність приблизно 13 мільйонів італійських пристроїв, для яких доступна інформація про місцезнаходження (широта/довгота), стать і вік користувача.

Разом із розробками/модулями, які вже є в системі, мобільний модуль дозволяє:

 • проводити аналізи, пов’язані з трафіком або роз’їздами певної області;
 • оцінити відвідувачів даного закладу чи території;
 • оцінити витрачений час або частоту повернення клієнтів;
 • визначити місце походження та/або призначення клієнтів;
 • виміряти рівні збігу з конкурентами або іншими структурами, що представляють інтерес.
Busiest roads based on cellular data movements
Detailed localization of mobile data on the territory

Всі аналізи, доступні на платформі uGeo, реалізуються шляхом розробки і застосування економетричних та статистичних моделей тяжіння, розроблених URBISTAT, і можуть бути більш глибоко пояснені клієнту під час можливого курсу.

Contacts

Простий, швидкий і готовий до використання геомаркетинг

Розроблений для нерухомості роздрібної торгівлі

Відкрийте для себе всі функції

uGeo для смартфонів

Завантажте uGeo для вашого смартфона Android

uGeo доступний в Play Store. Завантажте додаток для вашого смартфона, щоб аналізувати територію, де б ви не знаходилися.
Модулі, такі як Isocrone, Brand і Admininfo, доступні для зареєстрованих користувачів.

Disponibile su Google Play

Доступні країни
більше ніж 35 країн

Доступні країни:
 • Австрія
 • Албанія
 • Аравійський півострів
 • Бельгія
 • Болгарія
 • Бразилія
 • Сполучені Штати Америки
 • Хорватія
 • Колумбія
 • Кіпр
 • Данія
 • Фінляндія
 • Франція
 • Німеччина
 • Велика Британія
 • Італія
 • Ірландія
 • Норвегія
 • Латвія
 • Естонія
 • Литва
 • Люксембург
 • Нідерланди
 • Косово
 • Польща
 • Португалія
 • Чехія
 • Румунія
 • Росія
 • Сербія
 • Словаччина
 • Словенія
 • Іспанія
 • Швеція
 • Швейцарія
 • Туреччина
 • Україна
 • Угорщина
 • Греція
Запросити демо
Geomarketing Europe uGeo 2024

Ціна

Пропонуємо користувальницькі плани підписки. Напишіть нам ваші вимоги і ми надамо вам безкоштовну цінову пропозицію.
Зв'яжіться з нами

Запитати демо-версію програми

Заповніть наступну форму, щоб запросити пробну версію програмного забезпечення uGeo і тестувати всі функції.
Я даю al згоду на обробку даних